0637999194 / +3637999194
0 megbízhatónak jelölte
0 nem ajánlja ezt a telefonszámot
+36 37 999 194 / 003637999194 / 06 37 999 194
Körzetszám: 37, Heves megye vezetékes telefonszámok
Ezt a telefonszámot 276 alkalommal keresték. Olvasd el mások hozzászólásait, így megtudhatod kihez tartozik ez a telefonszám. Ha neked is van információd erről a telefonszámról, kérlek segítsd a többieket egy hozzászólással.
Mi a véleményed a 0637999194 telefonszámról?
Többiek tapasztalata a 0637999194 számmal
Semleges értékelés
Imént hívott, felvettem. Nagy Beátaként mutatkozott be, a számomat egy facebookos játékban adtam meg, onnan tudják és most borotvát, Xp-t (ezt nem is értettem) szeretnének küldeni, csak a postaköltséget kell kifizetnem. Mondtam, hogy Danke, nein, nem élek a lehetőséeggel.
Semleges értékelés
Telefon azt írja gyöngyösi a szám. Felvettem a szokásos "Halló, üdv, tessék!"-kel, majd volt két hangosabb csipogás, aztán egy bizonytalan de mély férfi hang beleszólt, hogy "Hallóó", és egyből le is tette. Blokkoltam.
Semleges értékelés
Nekem egyből ki írta,hogy potenciális csalás.
Semleges értékelés
Nem hívtam fel,de lehet hogy borotva
Semleges értékelés
Corlux, 2012 óta rendelek tőlük 10 havonta borotvát. Gilette minőség 12 penge 4500 Ft postaköltséggel együtt.
Semleges értékelés
Felhívott, kiirt szám volt Gyöngyös . Férfi hang bemutatkozott, de nem jegyeztem meg. Közölte régi ügyfelük vagyok, és megszakadt a vonal. ha gyanús a hívogató, miért nem néz utána hatóság? Remélem nem kell félnem!
Semleges értékelés
Engemet is hívnak erről a számról szinte minden nap.
Nem veszem fel.
A telom mindig azt írja, hogy spam.
Semleges értékelés
Erről a számról hivnak már 3 napja nem vettem fel hanem utánna néztem kiderül,hogy csalók.
Semleges értékelés
Üdv. Engem is naponta hív vigyázzatok !!
Semleges értékelés
Én már többször rendeltem tőlük???? borotva, zokni, hajgumi készlet. És a legjobb az arckrémük. Igaz kicsit drága a második rendelés után, mivel az elsőnél csak postaköltséget kell fizetni, de nagyon jó minőségű áru. Ha valaki nem szeretne, szépen meg kell nekik mondani, nem rámenőssek ????
